Ubytování nabízíme ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením

Celková ubytovací kapacita je 50 - 55 lůžek.

Penzion HEJTMAN je jednopatrová budova. Téměř všechny pokoje (mimo 3 apartmánů), jídelna, dětský a internetový koutek se nachází v prvním patře budovy.

V pokojích ani apartmánech NENÍ možnost vaření.

  • Pokoje jsou vybaveny lůžky včetně lůžkovin a ručníků, stolem se židlemi, skříní, televizí, fénem a rychlovarnou konvicí včetně hrnečků. Lednice pro standardní pokoje je společná na chodbě penzionu.
  • V pokoji při příjezdu naleznete čaj, kávu a minerálku (v ceně týdenního pobytu).
  • Apartmány mají vlastní vchod zvenčí a jsou navíc vybavené vlastní lednicí.
  • Na každém pokoji je k dispozici bezplatné Wi-Fi připojení na internet.
  • V letní sezóně (červenec, srpen) zde probíhají týdenní rekreační pobyty (od soboty do soboty).
  • Pro rodiny s dětmi do 3,99 let můžeme zdarma zapůjčit dětskou postýlku (po předchozí domluvě).
  • Rádi Vám vystavíme fakturu pro Vašeho zaměstnavatele, který za Vás z FKSP nebo jiných zdrojů
  • částku za pobyt uhradí.
  • Darujte svým blízkým dárkový poukaz k jakékoliv příležitosti. Poukaz Vám zašleme e-mailem nebo poštou s věnováním dle Vašeho přání.

Standartní 2 lůžkový pokoj         Rezervace ubytování

Pokoje - celkem 20 ks se nacházejí v prvním patře penzionu. Pokoj jsou vybaveny 2 lůžky s ortopedickými matracemi o výšce 20 cm s nočními stolečky s čtecími lampičkami. Dále 2 ks židlí, stolem a varnou konvicí. Koupelna s WC má sprchový kout o rozměrech 120x80cm. V koupelně je elektrický osoušeč vlasů. V předsíňce je vestavěná šatní skříň.

Apartmán A1

prostorný nově zrekonstruovaný třílůžkový pokoj s vlastním vchodem zvenčí (nachází se v přízemí), je vybaven prostornou předsíňkou s kuchyňským dřezem, lednicí a rychlovarnou konvicí, koupelnou se sprchovým koutem a vysoušečem vlasů.

Apartmán A2

jedná se o 2 dvoulůžkové pokoje se společnou předsíňkou a koupelnou s vysoušečem vlasů, s vlastním vchodem zvenčí (nachází se v přízemí), v jednom z pokojů je kuchyňský dřez, v předsíňce je lednice s rychlovarnou konvicí - apartmán je vhodný zejména pro rodiny s dětmi.

Apartmán A3

menší dvoulůžkový pokoj s vlastním vchodem zvenčí (nachází se v přízemí), bez předsíňky, vybavený koupelnou s vysoušečem vlasů, lednicí a rychlovarnou konvicí (za cenu pokoje standard).

Domeček

zděná samostatně stojící budova v bezprostřední blízkosti penzionu, jedná se o menší dvoulůžkový pokoj s předsíňkou a koupelnou, vybavená rychlovarnou konvicí, vysoušečem vlasů a lednicí (za cenu pokoje standard). Do domečku nelze dát přistýlku.
Vytvořte si webové stránky zdarma!